Koepel

PAC Het Zuid- W. Wilsonplein 2
9000 Gent
09 267 78 65
koepel@bosgroepen.be

West-Vlaanderen

Streekhuis Noord-West-Vlaanderen Kasteel Tillegem
Tillegemstraat 81
8200 Brugge
Voor gps-gebruikers: Domeindreef 1 invoeren en vervolgens borden ‘Streekhuis Noord-West-Vlaanderen’ volgen.

050 40 70 23
bosgroephoutland@west-vlaanderen.be

Vaartstraat 7
8902 Zillebeke
Clint: 057 23 08 46 of 0499 56 59 70
clint.callens@west-vlaanderen.be
Bo: 057 23 08 54 of 0470 46 28 12
bo.desmadryl@west-vlaanderen.be

Vlaams-Brabant

Maatschappelijk zetel:
Tervuursesteenweg 460
1981 Zemst

andre.mathot@bosgroepgroenecorridor.be

Donkerstraat 21
1750 Gaasbeek (LENNIK)
02 452 43 55
zuidwestbrabant@bosgroep.be
Voor nieuwe kapaanvragen, bosadvies, subsidieaanvragen vanaf 2 januari 2017 :
Provincie Vlaams-Brabant
Geert Lefever (dienst Leefmilieu-boscel)
016 26 72 66
geert.lefever@vlaamsbrabant.be
p/a Postbus 32
3010 Kessel-Lo
0496 16 86 62
dijlegeteland@bosgroep.be

Oost-Vlaanderen

PAC Het Zuid – W. Wilsonplein 2
9000 Gent
09 267 78 60
bosgroepmidden@oost-vlaanderen.be
PAC Het Zuid – Woodrow Wilsonplein 2
9000 Gent
09 267 78 60
bosgroepnoord@oost-vlaanderen.be
Veemarkt 27
9600 Ronse
055 21 62 80
vlaamseardennen@bosgroep.be

Antwerpen

Schildesteenweg 99
2520 Ranst
03 355 09 40
antwerpennoord@bosgroep.be
Schildesteenweg 99
2520 Ranst
03 355 09 40
antwerpenzuid@bosgroep.be
Lichtaartsebaan 45
2460 Kasterlee
014 85 90 17
kempennoord@bosgroep.be
Britselaan 20 C
2260 Westerlo
tel. 014 27.96.55
fax. 014 27 96 41
zuiderkempen@bosgroep.be

Limburg

Algemeen contact Bosgroep Limburg
p.a. provincie Limburg
Universiteitslaan 1
B-3500 Hasselt

Contactgegevense-mail bosgroep@limburg.be
tel. 011 23 73 28
fax 011 24 92 35

Coöperatieve van de Limburgse Bosgroepen
Coöperatieve van de Limburgse Bosgroepen cvba
p.a. provincie Limburg
Universiteitslaan 1
B-3500 Hasselt

Contactgegevens
tel. 011 23 83 63
fax 011 24 92 35

Coördinatoren:
ir. Lore Bellings
o tel 011 23 83 19
o gsm 0471238214
o e-mail lore.bellings@limburg.be

ing. Frederik Bollen (houtverkoop)
o tel 011 23 83 63
o gsm 0479 19 10 08
o e-mail frederik.bollen@limburg.be

Sally Dewallef (administratief coördinator)
o tel 011 23 83 14
o gsm 0474 82 49 37
o e-mail sally.dewallef@limburg.be

ir. Patrick Meesters
o tel 011 23 83 23
o gsm 0475 46 04 48
o e-mail patrick.meesters@limburg.be

ir. An Pierson
o tel 011 23 83 24
o gsm 0473 88 53 95
o e-mail an.pierson@limburg.be

ir. Karolien Van Diest
o tel 011 23 83 25
o gsm 0473 8853 94
o e-mail karolien.vandiest@limburg.be

Pascal Vanhees
o tel 011 23 83 74
o gsm 0478 55 16 14
o e-mail pascal.vanhees@limburg.be
Secretariaat
Evi Ghijsens
o tel. 011 23 73 28
o e-mail evi.ghijsens@limburg.be

Annemie Hannosset
o tel. 011 23 83 20
o e-mail annemie.hannosset@limburg.be

Ine Houbrechts
o tel. 011 23 83 15
o e-mail ine.houbrechts@limburg.be

Vera Reymen (boekhouding, cursussen, excursies)
o tel. 011 23 83 61
o gsm 0475 29 37 30
o e-mail vera.reymen@limburg.be

Patricia Rouffa
o tel. 011 23 83 30
o e-mail patricia.rouffa@limburg.be

Sabine Schraepen
o tel. 011 23 71 82
o e-mail sabine.schraepen@limburg.be

Interessante links:
www.bosforum.be   – Ontwikkeling van een lange termijn-visie op bos in Vlaanderen 
www.inverde.be– Experise en opleidingen in de groensector 
www.natuurenbos.be  – Vlaamse overheid Agentschap voor Natuur en bos
www.bosenhoutbeurs.be
 – Tweejaarlijks event van de bosgroepen
www.ecopedia.be – Kennisplatform rond natuur, groen en bosbeheer
www.privaatbeheer.be – Aanspreekpunt Privaat Beheer – Natuur en Bos: Intermediair tussen oveheid en private beheerders
www.landelijk.vlaanderen – Belangenvereniging voor land- bos en natuureigenaars
www.oewb.be/la-cellule-d-appui-a-la-petite-foret-privee – Waalse tegenhanger van de bosgroepen
www.srfb.be/nl/ – Koninklijke Belgische Bosbouwmaatschappij