Bosgroep Oost-Vlaanderen Noord strekt zich uit van Aalter tot Beveren en omvat het Meetjesland en het Waasland. Centraal in het werkingsgebied loopt een zandrug van oost naar west. De droge gronden van deze zandrug zijn weinig geschikt voor landbouw en werden in de loop van de 19e eeuw voornamelijk met naaldhout bebost. Aan de rand van deze zandrug komen ook enkele oudere loofhoutbossen voor, zoals het Drongengoedbos en de Bellebargiebossen. In het Waasland bevindt zich de vallei van de Moervaart en de Durme. Daar tref je hoofdzakelijk populierenbossen aan met hier en daar ook inheemse loofbossen eigen aan valleibodems.

Wij hebben
0
leden
Onze leden hebben
0
hectare bos

Team

Sylvie Mussche
coördinator
sylvie.mussche@oost-vlaanderen.be

Simon Brandt
medewerker bosbeheer
simon.brandt@oost-vlaanderen.be

Lotte Van Nevel
medewerker bosbeheer
lotte.van.nevel@oost-vlaanderen.be

Karen Dequidt
administratief medewerker
bosgroepnoord@oost-vlaanderen.be

Bram Bauwens
projectmedewerker
bram.bauwens@oost-vlaanderen.be

Sylvie Focke
administratief medewerker
bosgroepnoord@oost-vlaanderen.be

Dylan Klous
projectmedewerker Oost-Vlaanderen bebost 
dylan.klous@oost-vlaanderen.be

Lene Van Langenhove
communicatiemedewerker
lene.van.langenhove@oost-vlaanderen.be

Werkingsgebied

Volg ons

Leden van Bosgroepen Oost-Vlaanderen ontvangen vier keer per jaar de bosbode. Dit tijdschrift staat boordevol informatie over bos en bosbeheer, activiteiten, cursussen en zoekertjes. Blader hier door de edities. Wil je graag (gratis) abonnee worden, contacteer ons dan.

Facebook 

Instagram

Inschrijven voor nieuwsbrief 

Hoogtepunten