Bosgroep Oost-Vlaanderen Noord strekt zich uit van Aalter tot Beveren en omvat het Meetjesland en het Waasland.

Centraal in het werkingsgebied loopt een zandrug van oost naar west. De droge gronden van deze zandrug zijn weinig geschikt voor landbouw en werden in de loop van de 19e eeuw voornamelijk met naaldhout bebost. Aan de rand van deze zandrug komen ook enkele oudere loofhoutbossen voor, zoals het Drongengoedbos en de Bellebargiebossen.

In het Waasland bevindt zich de vallei van de Moervaart en de Durme. Daar tref je hoofdzakelijk populierenbossen aan met hier en daar ook inheemse loofbossen eigen aan valleibodems.

Wij hebben
0
leden
Onze leden hebben
0
ha bos

Team

Sylvie Mussche
coördinator
sylvie.mussche@oost-vlaanderen.be

Simon Brandt
medewerker bosbeheer
simon.brandt@oost-vlaanderen.be

Lotte Van Nevel
medewerker bosbeheer
lotte.van.nevel@oost-vlaanderen.be

Jurre Baguet
projectcoördinator Klimaatrobuuste bossen
voor het Waasland
jurre.baguet@oost-vlaanderen.be

Sarah Geers
projectmedewerker BOOST  
sarah.geers@oost-vlaanderen.be

Daan Temmerman
projectmedewerker
daan.temmerman@oost-vlaanderen.be

Karen Dequidt
administratief medewerker
bosgroepnoord@oost-vlaanderen.be

Lene Van Langenhove
communicatiemedewerker
lene.van.langenhove@oost-vlaanderen.be

Sylvie Focke
administratief medewerker
bosgroepnoord@oost-vlaanderen.be

Marijke De Roose
administratief medewerker
bosgroepnoord@oost-vlaanderen.be

Stay tuned!

Volg ons op social media of schrijf je in op onze nieuwsbrief. Wie lid is, ontvangt ons tijdschrift vier keer per jaar. De bosbode staat boordevol informatie over bosbeheer, onze werking en activiteiten. Wil je de bosbode ontvangen, word dan gratis lid.


Steun ons

Heel wat van onze diensten, infobladen en activiteiten zijn gratis. Wij zetten ons elke dag in om onze bossen duurzaam te beheren. Wil jij onze werking steunen met een gift? Dat kan! De 'Vrienden van de Bosgroepen' richtten een fonds op dat wordt beheerd door de Koning Boudewijnstichting. Giften vanaf 40€ zijn fiscaal aftrekbaar. 
Bedankt om samen met ons te zorgen voor meer en duurzaam beheerde bossen.