Bosgroep Kempen Noord vzw ontstond in 2016 na de fusie tussen Noorderkempen en Kempensee Heuvelrug. Het werkingsgebied van Bosgroep Kempen Noord beslaat 20 gemeenten. In deze gemeentes telt de Bosgroep Kempen Noord meer dan 3000 leden-boseigenaars en plus 300 sympathiserende leden. Samen beheren deze boseigenaars bijna 10.000 ha bos, wat zo’n 44% van de totale bosoppervlakte is van het werkingsgebied.

De leden kunnen beroep doen op een gemotiveerd team van 8 professionele medewerkers en ongeveer 30 vrijwilligers. Samen staan zij de boseigenaars bij in hun dagelijkse zorg voor onze waardevolle maar versnipperde bossen in deze mooie regio. Ze geven u graag individueel advies over bosbeheer en ondersteunen boseigenaars bij de bosadministratie, het opmaken van bosbeheerplannen, aanvragen van subsidies en kapmachtigingen, … .

Samen gaan we voor méér en gevarieerde bossen, natuurontwikkeling en bosbeleving in onze streek!

Krijg jij ook graag gratis en onafhankelijk advies over het beheer van je bos? Of heb je zin om deel te nemen aan één van onze cursussen of excursies? Wil je jezelf inzetten als vrijwilliger? Zegt de Raad van Bestuur je iets?

Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen…

Team

Image

Van links naar rechts: Chris Meeuws, Kevin Greeven, Joost Malliet, Annick Vangenechten, Thomas Van de Peer, Sien Van Looveren, Marieke Verreet, Elly Maes

Werkingsgbied

Waar is je bos gelegen?  Contacteer rechtstreeks de adjunct-coördinator die verantwoordelijk is voor die locatie

Contact

Coördinator
Marieke Verreet
marieke.verreet@provincieantwerpen.be
0474 74 17 31

Adjunct-coördinator
Chris Meeuws
chris.meeuws@provincieantwerpen.be
0478 45 51 38

Adjunct-coördinator
Joost Malliet

joost.malliet@provincieantwerpen.be
0477 93 25 51


Adjunct-coördinator
Kevin Greeven
kevin.greeven@provincieantwerpen.be
0477 63 12 47


Adjunct-coördinator
Thomas Van de Peer
thomas.vandepeer@provincieantwerpen.be 
0476 96 57 92


Adjunct-coördinator
Sien Van Looveren
sien.vanlooveren@provincieantwerpen.be
0470 90 57 44


Administratief medewerkster
Annick Vangenechten
annick.vangenechten@provincieantwerpen.be
014 85 90 17


Administratief medewerkster
Elly Maes
elly.maes@provincieantwerpen.be
014 85 90 19