Onder het motto “samen sterk” gaan Bosgroep Noorderkempen vzw en Bosgroep Kempense Heuvelrug vzw sinds 18 juni door het leven als Bosgroep Kempen Noord vzw. Het werkingsgebied van Bosgroep Kempen Noord beslaat 20 gemeenten. In deze gemeentes telt de Bosgroep Kempen Noord meer dan 3000 leden-boseigenaars en 260 sympathiserende leden. Samen beheren deze boseigenaars bijna 10.000 ha bos, wat zo’n 44% van de totale bosoppervlakte is van het werkingsgebied.

De leden kunnen beroep doen op een gemotiveerd team van 8 professionele medewerkers en 23 vrijwilligers. Samen staan zij de boseigenaars bij in hun dagelijkse zorg voor onze waardevolle maar versnipperde bossen in deze mooie regio. Ze geven u graag individueel advies over bosbeheer en ondersteunen boseigenaars bij de bosadministratie, het opmaken van bosbeheerplannen, aanvragen van subsidies en kapmachtigingen, … .

Samen gaan we voor méér en gevarieerde bossen, natuurontwikkeling en bosbeleving in onze streek!

Krijg jij ook graag gratis en onafhankelijk advies over het beheer van je bos? Of heb je zin om deel te nemen aan één van onze cursussen of excursies? Zegt de Raad van Bestuur je iets?

Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen…

Medewerkers

waarnemend coördinator
Noor de Laat
noor.delaat@provincieantwerpen.be
014 85 90 16
0479 20 93 11

adjunct-coördinator
Dennis Berckmans
dennis.berckmans@provincieantwerpen.be
014 85 90 22
0472 50 05 11

adjunct-coördinator
Joost Malliet
joost.malliet@provincieantwerpen.be
014 85 90 17
0477 93 25 51

adjunct-coördinator
Chris Meeuws
chris.meeuws@provincieantwerpen.be
0478 45 51 38

adjunct-coördinator
Kevin Greeven
kevin.greeven@provincieantwerpen.be
014 85 90 15
0477 63 12 47

adjunct-coördinator
Noor De Laat
noor.delaat@provincieantwerpen.be
014 85 90 16
0479 20 93 11

administratief medewerkster
Annick Vangenechten
annick.vangenechten@provincieantwerpen.be
014 85 90 17

administratief medewerkster
Elly Maes
noorderkempen@bosgroep.be
014 85 90 19

Raad van Bestuur

voorzitter
Stan Verschueren

De Raad van Bestuur. Afwezig op deze foto: August Adriaensen, Christophe Lenaerts en Dirk Peeters.

Werkingsgebied
Dessel, Grobbendonk, Kasterlee, Retie, Vorselaar, Geel, Herentals, Lille, Mol, Olen, Hoogstraten, Baarle-Hertog, Ravels, Rijkevorsel, Merksplas, Turnhout, Oud-Turnhout, Arendonk, Malle, Beerse, Vosselaar