Het werkingsgebied van Bosgroep Kempen Noord beslaat 20 gemeenten. Samen met 3000 leden-boseigenaars beheren we 10.000 ha bos, goed voor 44% van de totale bosoppervlakte van het werkingsgebied.

Ons team van 8 medewerkers en 30 vrijwilligers ondersteunt de leden bij  de dagelijkse zorg voor onze waardevolle maar versnipperde bossen in deze mooie regio. Wij geven individueel advies over bosbeheer en ondersteunen boseigenaars bij de bosadministratie, het opmaken van bosbeheerplannen, aanvragen van subsidies en kapmachtigingen… .

Samen gaan we voor méér en gevarieerde bossen, natuurontwikkeling en bosbeleving in onze streek!

Krijg jij ook graag gratis en onafhankelijk advies over het beheer van je bos? Of heb je zin om deel te nemen aan één van onze cursussen of excursies? Wil je jezelf inzetten als vrijwilliger? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen!

Team

Image

Chris Meeuws, Kevin Greeven, Joost Malliet, Annick Vangenechten, Thomas Van de Peer, Sien Van Looveren, Marieke Verreet, Elly Maes. Niet op de foto: Jordan Rodriguez Milis.

Marieke Verreet
coördinator
marieke.verreet@provincieantwerpen.be

0474 74 17 31

Chris Meeuws
adjunct-coördinator
chris.meeuws@provincieantwerpen.be
0478 45 51 38

Joost Malliet
adjunct-coördinator
joost.malliet@provincieantwerpen.be
0477 93 25 51


Kevin Greeven
adjunct-coördinator
kevin.greeven@provincieantwerpen.be
0477 63 12 47


Thomas Van de Peer
adjunct-coördinator
thomas.vandepeer@provincieantwerpen.be 
0476 96 57 92


Sien Van Looveren
adjunct-coördinator
sien.vanlooveren@provincieantwerpen.be
0470 90 57 44


Annick Vangenechten
administratief medewerker
annick.vangenechten@provincieantwerpen.be
014 85 90 17

Werkingsgbied


Elly Maes
administratief medewerker
elly.maes@provincieantwerpen.be
014 85 90 19


Jordan Rodriguez Milis
Projectmedewerker Bosuitbreiding
Jordan.RODRIGUEZMILIS@provincieantwerpen.be
0471 55 93 80 – 014 25 56 15

Wil je meer te weten komen over onze Bosgroep? Je kan ons volgen via sociale media of je inschrijven voor onze nieuwsbrief. Ben je lid? Dan kan je ook ons tijdschrift ontvangen.