Nachtvisie op de polder in Vlassenbroek

Eindelijk: een activiteit voor de nachtraven onder ons. Regio Midden nodigt je uit voor een avondwandeling op de donkere polder in Vlassenbroek op zaterdag 13 december van 19.30 tot 21.30 uur, met een drankje achteraf.
We wandelen de decemberavond in met nachtkijkers en spotten aanwezige dieren rond de polder. Deze ‘nachtkijkers’ zijn warmtecamera’s die de dieren zichtbaar maken door ze te tonen in witte tinten op een zwarte achtergrond. Het zijn dezelfde camera’s die jagers gebruiken, maar wij zullen ze gebruiken om dieren in hun natuurlijke habitat te observeren.
Praktisch
We starten de wandeling om 19.30 uur aan bezoekersparking Vlassenbroek in Dendermonde, tegenover Vlassenbroek 28.
- De wandeling duurt ongeveer 2
- We verdelen ons in groepjes van maximaal 6
- We zijn heel stil tijdens de wandeling: zo zien we meer.
- Honden zijn niet toegelaten.
- Het inschrijvingsgeld is 10 euro.
We sluiten de wandeling af met een drankje in café De Kleine Notelaar.
Inschrijven kan t.e.m. vrijdag 5 december. Schrijf je snel in via bosgroep@oost-vlaanderen.be, want de plaatsen zijn beperkt!
We verwelkomen jullie met een wakkere blik.
